Romantická restaurace s výhledem na Prahu - Petřínské Terasy

Ideální místo pro romantiku či svatvu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vzhledem k poruše pevných telefonních linek prosíme o Vaše rezervace  přes mobilní telefon 724 182 757 nebo prostřednictvím našeho mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ze stejného důvodu nepřijímáme ani platební karty a zdvořile Vás žádáme o platby v hotovosti.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

 

V naší restauraci akceptujeme karty "Cashback World" a "Cashback Card"

 

Romantická restaurace s výhledem na Prahu - Petřínské Terasy

Restaurant Petřínské terasy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst starobylého města Prahy. Restaurant je posazen uprostřed východního svahu Petřínského kopce s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu. Od vznešených Hradčan, přes střechy Malé Strany, vltavské mosty a věže Nového Města, až po horizont moderní Pankráce a prastarý Vyšehrad.

Hosty, kteří k nám zavítají toto místo doslova uchvátí svou magičností. Naší prvotní snahou je tento pocit umocnit a podtrhnout mile vstřícnou a profesionální obsluhou a samozřejmě výtečnou kuchyní tak, aby návštěva tohoto místa byla skutečně nezapomenutelným zážitkem.

 

Romantická restaurace  -   Ideální místo pro romantiku či svatbu

Naše restaurace na Petříně nabízí romantické místo pro svatební obřad a oslavu či či běžná partnerská setkání.  Jsme jedním z nejromantičtějších míst v Praze. Přímo z naší restaurace můžete vidět nejen na Pražský hrad, ale mít celou Prahu téměř jako na dlani. Sestavíme pro Vás ideální svatební menu nebo zajistíme živou kapelu. Ukázky obřadu a svatební oslavy najdete např. zde. Další svatební oslava např. zde

 

Zajímavá a nápaditá restaurace k pronájmu

Zažijte ten zajímavý netradiční pocit - stát se pány Prahy a mít jít celou pod sebou. Rádi Vás přitom pohostíme v naší restauraci s výhledem ne Prahu. Najdete u nás vlastní pivo (polotmavý ležák a výborné pečené vepřové koleno).

 

 

Pronájem restaurace pro Vaší firemní akci či oslavu

 

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA RESTAURACE           VIDEOPOZVÁNKA NA PETŘÍN
Logo   Logo

/