Romantická restaurace

Petřínské Terasy

s výhledem
na Prahu

Restaurant Petřínské terasy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst starobylého města Prahy.

Restaurant je posazen uprostřed východního svahu Petřínského kopce s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu. Od vznešených Hradčan, přes střechy Malé Strany, vltavské mosty a věže Nového Města, až po horizont moderní Pankráce a prastarý Vyšehrad.

Hosty, kteří k nám zavítají toto místo doslova uchvátí svou magičností. Naší prvotní snahou je tento pocit umocnit a podtrhnout mile vstřícnou a profesionální obsluhou a samozřejmě výtečnou kuchyní tak, aby návštěva tohoto místa byla skutečně nezapomenutelným zážitkem.

Zažijte ten zajímavý netradiční pocit - stát se pány Prahy a mít jít celou pod sebou. Rádi Vás přitom pohostíme v naší restauraci s výhledem na Prahu.

Ideální místo pro romantiku či svatbu

Naše restaurace na Petříně je jedním z nejromatičtějších míst v Praze pro svatební obřad a oslavu, či běžná partnerská setkání.

Přímo z naší restaurace můžete vidět nejen na Pražský hrad, ale mít celou Prahu téměř jako na dlani. Sestavíme pro Vás ideální svatební menu nebo zajistíme živou kapelu.

 

Svatba na Petříně

Zajímavá restaurace pro vaše firemní i soukromé akce na klíč

Pro vás a vaše hosty zajistíme firemní akce, slavnostní hostiny, oslavy, promoční hostiny, rauty, bankety, podnikové večírky, coffee breaky, večerní party a společenské akce různého typu, večerní grilování, party pro přátele, koncerty.

 

Akce na Petříně
Logo Restaurant Malá Praha

Adresa

Petřínské sady 393
Praha 1 - Malá Strana
118 00

Otevírací doba

Pondělí - Pátek

12:00 - 23:00

Sobota - Neděle
11:00 - 23:00

Leden
15-16.1. zavřeno
od 22.1. pouze Pátek-Neděle
Upozornění – otevírací doba se v zimních měsících může měnit dle návštěvnosti restaurace

Únor
Po celý únor otevřeno pouze
Pátek-Neděle
Upozornění – otevírací doba se v zimních měsících může měnit dle návštěvnosti restaurace

Rezervace na telefonním čísle

724 182 757

Kontakty a rezervace

restaurant@petrinsketerasy.cz

(+420) 257 320 688
(+420) 257 320 802
(+420) 724 182 757

O
csafsqamarhyazeubebnbsbgcacebnyzh-CNzh-TWcohrdanleneoettlfifrfyglkadeelguhthahawiwhihmnhuisigidgaitjajwknkkkmkokukylolalvltmkmgmsmlmtmimrmnmynenopsfaplptparorusmgdsrstsnsdsiskslsoessuswsvtgtatethtrukuruzvicyxhyiyozu