Romantická restaurace s výhledem na Prahu - Petřínské Terasy

Ideální místo pro romantiku či svatvu.

PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU OD CCA POLOVINY DUBNA

hledáme nové spolupracovníky - číšníky a servírky se znalostí min. AJ

 

 

Romantická restaurace s výhledem na Prahu - Petřínské Terasy

Restaurant Petřínské terasy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst starobylého města Prahy. Restaurant je posazen uprostřed východního svahu Petřínského kopce s naprosto neopakovatelným výhledem na celou Prahu. Od vznešených Hradčan, přes střechy Malé Strany, vltavské mosty a věže Nového Města, až po horizont moderní Pankráce a prastarý Vyšehrad.

Hosty, kteří k nám zavítají toto místo doslova uchvátí svou magičností. Naší prvotní snahou je tento pocit umocnit a podtrhnout mile vstřícnou a profesionální obsluhou a samozřejmě výtečnou kuchyní tak, aby návštěva tohoto místa byla skutečně nezapomenutelným zážitkem.

 

Romantická restaurace  -   Ideální místo pro romantiku či svatbu

Naše restaurace na Petříně nabízí romantické místo pro svatební obřad a oslavu či či běžná partnerská setkání.  Jsme jedním z nejromantičtějších míst v Praze. Přímo z naší restaurace můžete vidět nejen na Pražský hrad, ale mít celou Prahu téměř jako na dlani. Sestavíme pro Vás ideální svatební menu nebo zajistíme živou kapelu. Ukázky obřadu a svatební oslavy najdete např. zde. Další svatební oslava např. zde

 

Zajímavá a nápaditá restaurace k pronájmu

Zažijte ten zajímavý netradiční pocit - stát se pány Prahy a mít jít celou pod sebou. Rádi Vás přitom pohostíme v naší restauraci s výhledem ne Prahu. Najdete u nás vlastní pivo (polotmavý ležák a výborné pečené vepřové koleno).

 

 

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA RESTAURACE           VIDEOPOZVÁNKA NA PETŘÍN
Logo   Logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/